Co robimy w szkole?

• Umożliwiamy kontakt z językiem polskim zaaranżowany w miły, przyjazny i interesujący sposób.
  • Dbamy o wszechstronny rozwój dziecka głównie poprzez działania kulturalne, zajęcia integracyjne i twórcze.
  • Obchodzimy polskie święta i uroczystości oraz pielęgnujemy narodowe tradycje, które są niezbędnym elementem zachowania tożsamości dziecka i rodziny.
  • Zrzeszamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z doświadczeniem pracy w szkole polonijnej.
  • Bierzemy udział w corocznym Festiwalu Poezji Dziecięcej organizowanym przez Forum Szkół Polskich w Holandii.
  • Zajęcia odbywają się w 5 grupach: 3-latki, 4-latki, 5-6-latki, 7+, oraz grupa zaawansowana. Podział na w/w grupy następuje w oparciu o kryterium wiekowe oraz  znajomość j. polskiego.

Informacje praktyczne:

• Opłata: € 75 za rok szkolny
  • Miejsce: lekcje odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty, w godz.10:00-12:30 w budynku

Wijkcentrum Oost

Boerhaavelaan 79