Program Mentor

PROGRAM MENTOR – WSPARCIE DLA POLSKICH UCZNIÓW I RODZICÓW

Chcesz by Twoje dziecko osiągnęło sukces w Holandii?  Wiesz, że wszystko zaczyna się w szkole?

Przygotowanie na to, co je tam czeka jest niezbędną inwestycją w jego przyszłość. Troskliwy rodzic dokonuje świadomych wyborów, mając pogłębioną wiedzę ma temat szkolnictwa i zna sposoby pomocy własnym dzieciom.

BEZPŁATNE PORADY DLA RODZICÓW

Informujemy rodziców, że Fundacja Niderlandzko- Polskie Centrum Kultury i Edukacji we współpracy z Fundacja Kreda proponuje każdemu pomoc w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych poprzez współpracę z mentorami znającymi realia holenderskiej oświaty. Mentor dyżuruje w wybrane soboty w kawiarence domu kultury przy Boerhavelaan 79 w Schiedam.

Zainteresowanych rodziców prosimy o bezpośredni kontakt:

Mentor dyżurujący w polskiej szkole w Schiedam: Marta Ochmańska e-mail: martaochmanska@live.nl

Koordynator programu Mentor na Holandię: Grażyna Gramza

dyżur telefoniczny: wtorek od 09:30 do 16:00, tel. 040 213 52 89, mail: grazyna.gramza@kreda.nl

lub:

mentor@kreda.nl , tel. 0657.64.20.23

Informacje o lokalnych mentorach w całej Holandii oraz Forum rodzica i wiele innych ciekawostek znajda Państwo na www.kreda.nl