Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Drodzy rodzice, opiekunowie

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły na rozpoczęcie oku szkolnego, które odbędzie się 9-ego września o godzinie 10.00. Rodziców z kartami wpisu zapraszamy od 9.45 do kawiarni.

Przypominamy również, że jest to jednocześnie pierwszy dzień zajęć.

Rodzice są proszeni o wzięcie udziału w spotkaniu organizacyjnym które odbędzie się tego dnia o godzinie 10.15 w sali na drugim piętrze.

Jednocześnie informujemy, że na terenie Budynku Wijkcentrum Oost będzie można obejrzeć wystawę prac autorstwa pana Jana Sikory i pani Michaliny Małolepszej, wystawa odbywa się na parterze budynku. Możliwość podziwiania między 12.00 a 12.30.

Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem naszej szkoły  oraz do pobrania karty wpisu ucznia. Dostępne również w zakładce Materiały do pobrania

Informujemy, że opłata za szkołę za rok szkolny 2017/2018 wynosi €  80   za pierwsze i €  70  za drugie dziecko. Opłaty należy dokonać do 15 października 2017 – przelewem na konto : STG NEDERLANDS – POOLS CENTRUM VOOR CULTUUR EN EDUCATIE, IBAN:NL28INGB0002998077 te Rotterdam lub gotówką w kawiarni szkolnej podczas zajęć.

Przy przelewie na konto proszę podać imię i nazwisko ucznia.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z możliwości płatności w ratach, prosimy o kontakt. Z góry dziękujemy za dokonane opłaty.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

W imieniu zarządu szkoły

Monika Raczek